Koszyk 0
0.00

Blog

Sprzęt do fitness i rehabilitacyji


Długofalowy i efektywny proces rehabilitacyjny wymaga dużego nacisku na odpowiedni komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo. Obszar powiązany z komfortem jest bardzo kluczowy, ponieważ dzięki właściwym warunkom realne jest nawiązanie stałej nici współpracy z pacjentem jak i zachęcenie go do wykonywania ćwiczeń. Przeważnie pacjenci nie chcą angażować się w ćwiczenia, jeżeli nie czują się komfortowo podczas zajęć – celem kluczowym jest stworzenie odpowiednich warunków dla wdrożenia procesu leczniczego. W kontekście takich właśnie założeń trzeba zadbać, aby dostępne były specjalistyczne stoły do rehabilitacji, które prócz funkcjonalności stricte fizjoterapeutycznych zapewnią rekonwalescentom maksymalny komfort jak i bezpieczeństwo.

Owocna rehabilitacja determinuje zastosowanie znakomitej jakości sprzętu. Rehabilitacja manualna wymaga od specjalisty wysokich umiejętności a także przyjaznych warunków prowadzenia rehabilitacji. Możemy pozyskać to poprzez odpowiedniej klasy stoły rehabilitacyjne.

Sprzęty tego typu przypominają swym wyglądem kozetkę – taką rolę też mogą pełnić. To, co charakteryzuje tego rodzaju akcesoria to możliwość dowolnego regulowania położenia poszczególnych elementów

Sprzęt rehabilitacyjny

Fot.1 Sprzęt rehabilitacyjny

. Najnowszej generacji stoły do masażu posiadają możliwość elektronicznej regulacji wysokości, a także nachylenia – a wszystko dzięki bardzo skutecznym siłownikom hydraulicznym. Bez wątpienia warto zainwestować w profesjonalny stół rehabilitacyjny – szczególnie, że jest to najistotniejsze narzędzie pracy fizykoterapeuty. Solidne stoły do masażu gwarantują realny komfort pacjentom – powierzchnia stołu nie należy do śliskich, co zdecydowanie zabezpiecza przed upadkiem z powierzchni materaca. Możemy bez problemu dobrać kolor stołu rehabilitacyjnego, aby pasował do wyglądu naszego gabinetu – paleta kolorów jest niezwykle szeroka. Ważnym atutem tychże sprzętów rehabilitacyjnych jest fakt, iż można poszerzyć ich możliwości o następne elementy, co jest kwestią niezwykle istotną w przypadku bardzo wielu zabiegów. Skuteczna rehabilitacja, która bazuje na technikach masażu, może mieć miejsce, dzięki użyciu nowoczesnych stołów. Nie opłaca się marnować umiejętności fizykalnych przez użytkowanie nieodpowiednich narzędzi rehabilitacyjnych.
Gdzie szukać najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny? Sklepów medycznych jest cała masa – szereg z nich ma w swej ofercie produkty niskiej jakości, na które nałożono wysoką marżę. Zdecydowanie warto wybrać Ronomed – sklep on line, w którym kupimy renomowany sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wybór asortymentowy Ronomed jest bardzo szeroki i na pewno pozyskamy idealne rozwiązanie dla swego gabinetu!