Koszyk 0
0.00

 

Biuro Sellecta – tłumaczenia niemiecki Wrocław


Biuro Sellecta – tłumaczenia niemiecki Wrocław
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Biuro tłumaczeń Sellecta oferuje profesjonalne i terminowo wykonywane tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka niemieckiego. Właścicielem biura jest tłumacz przysięgły j.niemieckiego, Tomasz Selecki, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości (numer TP/1873/06).

Jako wykwalifikowany i doświadczony specjalista językowy pracuje od roku 2004 oferując swoim klientom najwyższej jakości teksty z różnego zakresu wiedzy. Biuro Sellecta przekłada na język polski i niemiecki skomplikowane dokumenty urzędowe, prawnicze, medyczne i ekonomiczne, ale świadczy także usługi tłumaczenia dokumentów lżejszych, stron internetowych, artykułów zagranicznych i wielu innych.

Oferta biura obejmuje także tłumaczenie dokumentów technicznych, instrukcji obsługi maszyn, kart serwisowych, specyfikacji technicznych, projektów i zestawień. W trosce o najwyższą jakość świadczonych tłumaczeń, biuro zapewnia klientom gwarancję ich rzetelności oraz terminowość oddawania zleceń w ustalonym z klientami czasie.

Telefon znaczka
510110442
Adres znaczka
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
NIP Znaczka
8862362627
REGON znaczka
020497670