Koszyk 0
0.00

 

Consultrix – szkolenia BHP Wrocław


Consultrix – szkolenia BHP Wrocław
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, która działa na ternie całej Polski. Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia BHP wstępne i okresowe. Mogą one odbywać się w naszej siedzibie albo w miejscu wybranym przez klienta. Jesteśmy gotowi także sporządzić dokumentację, wymaganą przepisami z zakresu prawa pracy oraz BHP.

Zlecenie nam pełnej obsługi w ramach BHP będzie bardzo dobrym sposobem na obniżenie kosztów w firmie. Mamy konkurencyjne ceny, znacznie niższe od kosztu zatrudniania fachowca w miejscu pracy. Posiadamy także niepubliczną placówkę-Ośrodek Doskonalenia Zawodowego, zatrudniający najlepszych wykładowców. Prowadzimy szkolenia zawodowe, które są doskonałym uzupełnieniem naszej oferty.

Ponadto wykonujemy pomiary środowiska pracy, oferujemy szkolenia z zakresu środków ochrony roślin oraz szkolenia wysokościowe. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są liczne referencje wystawiane przez zadowolonych partnerów.

Telefon znaczka
713487090
Adres znaczka
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
NIP Znaczka
9111901774
REGON znaczka
020368291