Koszyk 0
0.00

 

Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne


Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Firma Energotel zajmuje się szeroko pojętymi usługami energo-elektrycznymi oraz telekomunikacyjnymi. Jej doświadczenie sięga 1998 roku, co sprawia, że przy dynamicznie rozwijającym się rynku elektryki w Polsce i na świecie, może się pochwalić ogromną ilością dotychczasowych realizacji, wykwalifikowaną kadrą znajdującą rozwiązania dla najtrudniejszych problemów i doskonale opracowanymi procedurami realizacji zleceń.

Energotel posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które uprawniają i firmę i jej poszczególnych specjalistów do podejmowania się wymagających zadań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tworzy elektryczne systemy grzewcze, oświetlenie zewnętrzne, instalacje odgromowe, ciągi elektryczne w firmach i magazynach oraz szybko i na czas wymienia całe instalacje elektryczne.

Dodatkowo można jej zlecić przeglądy starszych i nowszych systemów elektrycznych, pomiary termowizyjne w różnych warunkach zabudowy i specjalistyczne przeglądy podparte certyfikatami wymaganymi przez różne instytucje.

Energotel Elektryk Warszawa

Telefon znaczka
228375716
Adres znaczka
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
NIP Znaczka
8821939001
REGON znaczka
020642326
  • Energotel Elektryk Warszawa – usługi elektryczne