Koszyk 0
0.00

 

Klinika Soft Skin Wrocław – medycyna estetyczna


Klinika Soft Skin Wrocław – medycyna estetyczna
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Dobry dermatolog, kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej potrafią nie tylko poprawić urodę, ale zadbają także o zdrowie osób, u których wykonują zabiegi. Dodatkowo zadbana skóra ma potężny wpływ na wizerunek i poczucie pewności siebie. Soft Skin to wyjątkowo klinika medycyny estetycznej, w której można zlikwidować problemy skórne, podkreślić urodę i pozbyć się defektów urody.

medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

W klinice można wykonać takie zabiegi jak: mezoterapia, kobido, korekta zmarszczek mimicznych (toksyną botulinową), Ellanse – biostymulator kolagenu, Dermapen, Modelowanie sylwetki, Osocze bogatopłytkowe Arthrex® ACP, NanoFrax mezoterapia nano- i mikroigłowa, peelingi inne zabiegi. Ponadto można liczyć na pomoc w leczeniu łysienia, nadpotliwości i grzybicy paznokci.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Depilsja laserowa w SoftSkin jest szybka, skuteczna i bezbolesna. Innowacyjne urządzanie, które pozwala na tego typu zabiegi niszczy owłosienie różnego typu i w różnych odcieniach, bez względu na karnację. Jedna partia ciała to ok 8-10 minut. Jest to zabieg całoroczny.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon znaczka
512822207
Adres znaczka
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP Znaczka
7532154115
REGON znaczka
021847160
  • Klinika Soft Skin Wrocław – medycyna estetyczna
  • Klinika Soft Skin Wrocław – medycyna estetyczna