Koszyk 0
0.00

 


Opakowania foliowe z firmy Argra

Opakowania foliowe z firmy Argra
Znaczek nazwa firmy:
Opakowania foliowe z firmy Argra
Znaczek Kategoria:
Opis znaczka:

Firma Agra to producent opakowań foliowych, specjalizujący się w tworzeniu folii i opakowań polietylenowych typu HDPE oraz LDPE. Opakowania foliowe typy HDPE charakteryzują się niską gęstością i małą grubością oraz wysoką temperaturą topnienia, wytrzymałością i są odporne na czynniki chemiczne.

Są one powszechnie stosowane w jako reklamówki foliowe, ponadto są często wykorzystywane w branżach budowlanych, spożywczych czy motoryzacyjnych. Natomiast opakowania foliowe typu LDPE charakteryzują się przezroczysta formą oraz małą gęstością przy jednocześnie dużej grubości, dzięki czemu odznaczają się dużą wytrzymałością. W głównej mierze służą do zabezpieczania towarów o większych gabarytach i większej wadze.

Produkujemy również worki na śmieci. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowniczy, który składa się z wysokiej klasy specjalistów w swoim fachu, którzy podczas swojej pracy zdobyli duże doświadczenie i obszerną wiedzę, która jest tak niezbędna w naszej gałęzi branżowej. Jeżeli jesteś zainteresowany, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Strona znaczka:
Telefon znaczka:
512112760
Adres znaczka:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
NIP Znaczka:
9111563998
REGON znaczka:
23438630