Koszyk 0
0.00

 

Pompy membranowe – oferta firmy Kielo


Pompy membranowe – oferta firmy Kielo
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Kielo.pl jest wiodącą firmą na polskim rynku w zakresie pomp ciepła oraz systemów dozujących. Produkty oferowane w sklepie to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Wśród produktów wartych uwagi znajdują się pomy membranowe, pompy wirowe-magnetyczne, a także perystaltyczne, seko, injecta oraz przepływomierze.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Ze względu na przeznaczenie pompy można podzielić na takie do wody, kwasów, zasad, oleju. W sklepie dodatkowo można kupić aparaturę do pomp oraz węże techniczne. Aparatura dozująca jest wykorzystywana miedzy innymi na myjniach bezdotykowych, jak podajnik szamponu, wosku czy nabłyszczacza.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Kielo.pl oferuje także lance ssące dedykowane do pomp dozujących, elementy z armatury wykonane z tworzyw sztucznych, mobilne zbiorniki przeznaczone do pomp beczkowych oraz pomp dozujących, a także redukcje z tworzyw sztucznych, tuleje z tworzyw sztucznych i innowacyjne elementy z tworzyw kwasoodpornych. Ponadto w ofercie znajdują się wysokiej jakości elementy membranowe, wirniki i trójniki i wylewki.

Kielo Systemy Pompowe

Telefon znaczka
756409002
Adres znaczka
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
NIP Znaczka
7352858145
REGON znaczka
122961742
  • Pompy membranowe – oferta firmy Kielo
  • Pompy membranowe – oferta firmy Kielo