Koszyk 0
0.00

 

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – oferta szczotek technicznych


Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – oferta szczotek technicznych
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Profesjonalny sklep internetowy Szczotki Przemysłowe powstał z myślą o dostarczaniu wysokiej jakości produktów szczotkowych, do wszystkich gałęzi przemysłu, które na co dzień z nich korzystają.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Misją sklepu jest podsuwanie klientom takich rozwiązań, które będą idealnie dostosowane do potrzeb wybranych urządzeń i sektorów, dlatego bez problemu można się zwrócić do przedstawicieli sklepu z prośbą o doradztwo przy wyborze. Wykwalifikowana kadra z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tak, by zakupione przez klientów szczotki dobrze spisywały się w pracy, jaką będą mieć do wykonania w firmowych zakładach.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Oferta sklepu to m.in specjalistyczne szczotki do zamiatarek (standardowe, ale i zaawansowane), szczotki antystatyczne do wielu precyzyjnych zastosowań, wysokiej klasy szczotki walcowe o różnych średnicach oraz szczotki panelowe, które doskonale spisują się w maszynach CNC. Dodatkowo sklep posiada starannie wyselekcjonowaną ofertę szczotek listwowych i elastycznych, a wszystkie jego produkty spełniają najwyższe normy.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Telefon znaczka
756409002
Adres znaczka
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
NIP Znaczka
7352858145
REGON znaczka
122961742
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – oferta szczotek technicznych
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – oferta szczotek technicznych