Koszyk 0
0.00

 

Wiązar Polska – wiązary dachowe prefabrykowane


Wiązar Polska – wiązary dachowe prefabrykowane
Znaczek Kategoria
Opis znaczka

Hubert i Maksymilian Wychowanek, właściciele Wiązar Polska, zapraszają do współpracy z najlepszymi profesjonalistami, jeżeli chodzi o budownictwo. Jesteśmy obecni na rynku już od dłuższego, więc możecie być pewni, że nie tylko posiadamy wiedzę, ale również doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości solidne konstrukcje drewniane.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Zawsze przykuwamy uwagę do tego, aby używać tylko i wyłącznie starannie wyselekcjonowanego drewna, dzięki czemu tworzone przez nas wiązary dachowe są tak mocne. To, co nas wyróżnia na rynku, to nie tylko pozytywne opinie klientów, ale indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkie projekty, jakie dla Was wykonujemy, zawsze dopasowujemy do Waszych potrzeb.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Wiązary, jakie mamy w swojej ofercie, doskonale odnajdują się w budownictwie różnego rodzaju. Wspieramy nie tylko budownictwo mieszkaniowe, ale również przemysł i rolnictwo. Do tego wykonujemy również na zamówienie ściany szczytowe oraz proponujemy Wam belki stropowe Posi-Joists.

Telefon znaczka
578211132
Adres znaczka
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
NIP Znaczka
1230537879
REGON znaczka
011059223
  • Wiązar Polska – wiązary dachowe prefabrykowane
  • Wiązar Polska – wiązary dachowe prefabrykowane